Otteluohjelmat

Tulevan Indoorkauden päivitys 3.11.209 ___________oikea päivitys löytyy aina Torneopalista https://indoorhockey.torneopal.fi/















2019_2020 indoor sarjat

Sarjat




peliaika

Indoor






Miehet SM
MSM

5+1 4x10min

1- divari
1-div

5+1 2x15min

Naiset sm
NSM

5+1 4x10min

U16 SM
U16 SM

5+1 2x15min

U12
U12

4+1 2x15min

Ikämiehet



5+1 2x15min
38 NAISTEN SM indoor

--:-- Herttoniemen palloiluhalli ABC-Team Vantaa HC
37 NAISTEN SM indoor

--:-- Herttoniemen palloiluhalli Warriors HC Porvoo HC
21 NAISTEN SM indoor Su 17.11.19 10:00 Herttoniemen palloiluhalli Porvoo HC ABC-Team
1 MIESTEN SM indoor Su 17.11.19 11:00 Herttoniemen palloiluhalli HT-85 ABC-Team
22 NAISTEN SM indoor Su 17.11.19 12:00 Herttoniemen palloiluhalli Warriors HC Vantaa HC
2 MIESTEN SM indoor Su 17.11.19 13:00 Herttoniemen palloiluhalli HC Kilppari HT-85
23 NAISTEN SM indoor Su 17.11.19 14:00 Herttoniemen palloiluhalli ABC-Team Warriors HC
3 MIESTEN SM indoor Su 17.11.19 15:00 Herttoniemen palloiluhalli ABC-Team HC Kilppari
24 NAISTEN SM indoor Su 17.11.19 16:00 Herttoniemen palloiluhalli Vantaa HC Porvoo HC
51 1 Divisioona Su 01.12.19 09:15 Herttoniemen palloiluhalli ABC-Team Warriors HC
25 NAISTEN SM indoor Su 01.12.19 10:00 Herttoniemen palloiluhalli Porvoo HC Warriors HC
52 1 Divisioona Su 01.12.19 11:00 Herttoniemen palloiluhalli UrjU Porvoo HC
26 NAISTEN SM indoor Su 01.12.19 11:45 Herttoniemen palloiluhalli ABC-Team Vantaa HC
53 1 Divisioona Su 01.12.19 12:45 Herttoniemen palloiluhalli Vantaa HC ABC-Team
27 NAISTEN SM indoor Su 01.12.19 13:30 Herttoniemen palloiluhalli ABC-Team Porvoo HC
54 1 Divisioona Su 01.12.19 14:30 Herttoniemen palloiluhalli Warriors HC UrjU
28 NAISTEN SM indoor Su 01.12.19 15:15 Herttoniemen palloiluhalli Vantaa HC Warriors HC
55 1 Divisioona Su 01.12.19 16:15 Herttoniemen palloiluhalli Porvoo HC Vantaa HC
81 U16 SM indoor La 07.12.19 14:15 Seinäjoki Areena Vantaa HC/U16 Seinäjoki United
82 U16 SM indoor La 07.12.19 15:00 Seinäjoki Areena HuVe Hockey Warriors HC
83 U16 SM indoor La 07.12.19 15:45 Seinäjoki Areena Vantaa HC/U16 HC Kilppari
84 U16 SM indoor La 07.12.19 16:30 Seinäjoki Areena Seinäjoki United HuVe Hockey
85 U16 SM indoor La 07.12.19 17:15 Seinäjoki Areena Warriors HC HC Kilppari
56 1 Divisioona Su 08.12.19 14:30 Myyrmäen urheilutalo Vantaa Warriors HC Vantaa HC
57 1 Divisioona Su 08.12.19 15:15 Myyrmäen urheilutalo Vantaa UrjU ABC-Team
58 1 Divisioona Su 08.12.19 16:00 Myyrmäen urheilutalo Vantaa Porvoo HC Warriors HC
59 1 Divisioona Su 08.12.19 16:45 Myyrmäen urheilutalo Vantaa Vantaa HC UrjU
60 1 Divisioona Su 08.12.19 17:30 Myyrmäen urheilutalo Vantaa ABC-Team Porvoo HC
29 NAISTEN SM indoor La 14.12.19 12:00 Jukolan liikuntahalli HML Warriors HC ABC-Team
4 MIESTEN SM indoor La 14.12.19 13:00 Jukolan liikuntahalli HML HC Kilppari HT-85
30 NAISTEN SM indoor La 14.12.19 14:00 Jukolan liikuntahalli HML Porvoo HC Vantaa HC
6 MIESTEN SM indoor La 14.12.19 15:00 Jukolan liikuntahalli HML HT-85 ABC-Team
31 NAISTEN SM indoor La 14.12.19 16:00 Jukolan liikuntahalli HML Warriors HC Porvoo HC
5 MIESTEN SM indoor La 14.12.19 17:00 Jukolan liikuntahalli HML ABC-Team HC Kilppari
32 NAISTEN SM indoor La 14.12.19 18:00 Jukolan liikuntahalli HML Vantaa HC ABC-Team
101 U12 indoor Su 15.12.19 --:-- Urjalan liikuntahalli UrjU/ U12 P Seinäjoki United/ U12 V
102 U12 indoor Su 15.12.19 --:-- Urjalan liikuntahalli Vantaa HC/U12 K Warriors HC
103 U12 indoor Su 15.12.19 --:-- Urjalan liikuntahalli Warriors HC UrjU/ U12 P
104 U12 indoor Su 15.12.19 --:-- Urjalan liikuntahalli Seinäjoki United/ U12 V Vantaa HC/U12 K
86 U16 SM indoor Su 05.01.20 11:15 Samppalinnan palloiluhalli Turku HuVe Hockey Vantaa HC/U16
7 MIESTEN SM indoor Su 05.01.20 12:00 Samppalinnan palloiluhalli Turku HC Kilppari ABC-Team
87 U16 SM indoor Su 05.01.20 13:00 Samppalinnan palloiluhalli Turku Seinäjoki United HC Kilppari
8 MIESTEN SM indoor Su 05.01.20 13:45 Samppalinnan palloiluhalli Turku ABC-Team HT-85
88 U16 SM indoor Su 05.01.20 14:45 Samppalinnan palloiluhalli Turku Vantaa HC/U16 Warriors HC
9 MIESTEN SM indoor Su 05.01.20 15:30 Samppalinnan palloiluhalli Turku HT-85 HC Kilppari
89 U16 SM indoor Su 05.01.20 16:30 Samppalinnan palloiluhalli Turku HC Kilppari HuVe Hockey
90 U16 SM indoor Su 05.01.20 17:15 Samppalinnan palloiluhalli Turku Warriors HC Seinäjoki United
91 U16 SM indoor La 11.01.20 14:15 Myyrmäen urheilutalo Vantaa HuVe Hockey HC Kilppari
92 U16 SM indoor La 11.01.20 15:00 Myyrmäen urheilutalo Vantaa Warriors HC Vantaa HC/U16
93 U16 SM indoor La 11.01.20 15:45 Myyrmäen urheilutalo Vantaa HC Kilppari Seinäjoki United
94 U16 SM indoor La 11.01.20 16:30 Myyrmäen urheilutalo Vantaa Warriors HC HuVe Hockey
95 U16 SM indoor La 11.01.20 17:15 Myyrmäen urheilutalo Vantaa Seinäjoki United Vantaa HC/U16
61 1 Divisioona La 18.01.20 10:00 Kokonhalli, Porvoo Vantaa HC Porvoo HC
33 NAISTEN SM indoor La 18.01.20 10:45 Kokonhalli, Porvoo ABC-Team Warriors HC
62 1 Divisioona La 18.01.20 11:45 Kokonhalli, Porvoo UrjU Warriors HC
34 NAISTEN SM indoor La 18.01.20 12:30 Kokonhalli, Porvoo Porvoo HC Vantaa HC
63 1 Divisioona La 18.01.20 13:30 Kokonhalli, Porvoo ABC-Team Vantaa HC
35 NAISTEN SM indoor La 18.01.20 14:15 Kokonhalli, Porvoo Porvoo HC ABC-Team
64 1 Divisioona La 18.01.20 15:15 Kokonhalli, Porvoo Porvoo HC UrjU
36 NAISTEN SM indoor La 18.01.20 16:00 Kokonhalli, Porvoo Vantaa HC Warriors HC
65 1 Divisioona La 18.01.20 17:00 Kokonhalli, Porvoo Warriors HC ABC-Team
10 MIESTEN SM indoor Su 19.01.20 12:30 Jukolan liikuntahalli HML HC Kilppari ABC-Team
11 MIESTEN SM indoor Su 19.01.20 14:00 Jukolan liikuntahalli HML ABC-Team HT-85
12 MIESTEN SM indoor Su 19.01.20 15:30 Jukolan liikuntahalli HML HT-85 HC Kilppari
66 1 Divisioona Su 02.02.20 13:15 Urjalan liikuntahalli Porvoo HC ABC-Team
67 1 Divisioona Su 02.02.20 14:00 Urjalan liikuntahalli UrjU Vantaa HC
68 1 Divisioona Su 02.02.20 14:45 Urjalan liikuntahalli Warriors HC Porvoo HC
69 1 Divisioona Su 02.02.20 15:30 Urjalan liikuntahalli ABC-Team UrjU
70 1 Divisioona Su 02.02.20 16:15 Urjalan liikuntahalli Vantaa HC Warriors HC





Finaalipäivä Jukolassa

14 MIESTEN SM indoor La 08.02.20 --:-- Jukolan liikuntahalli HML MSM/I MSM/II
40 NAISTEN SM indoor La 08.02.20 --:-- Jukolan liikuntahalli HML NSM/I NSM/II
39 NAISTEN SM indoor La 08.02.20 --:-- Jukolan liikuntahalli HML NSM/III NSM/IV
105 U12 indoor Su 09.02.20 --:-- Jukolan liikuntahalli HML UrjU/ U12 P Vantaa HC/U12 K
106 U12 indoor Su 09.02.20 --:-- Jukolan liikuntahalli HML Warriors HC Seinäjoki United/ U12 V
107 U12 indoor Su 09.02.20 --:-- Jukolan liikuntahalli HML Seinäjoki United/ U12 V UrjU/ U12 P
108 U12 indoor Su 09.02.20 --:-- Jukolan liikuntahalli HML Warriors HC Vantaa HC/U12 K
96 U16 SM indoor Su 01.03.20 13:30 Urjalan liikuntahalli HC Kilppari Warriors HC
97 U16 SM indoor Su 01.03.20 14:15 Urjalan liikuntahalli HuVe Hockey Seinäjoki United
98 U16 SM indoor Su 01.03.20 15:00 Urjalan liikuntahalli HC Kilppari Vantaa HC/U16
99 U16 SM indoor Su 01.03.20 15:45 Urjalan liikuntahalli Seinäjoki United Warriors HC
100 U16 SM indoor Su 01.03.20 16:30 Urjalan liikuntahalli Vantaa HC/U16 HuVe Hockey
109 U12 indoor Su 08.03.20 --:-- Myyrmäen urheilutalo Vantaa UrjU/ U12 P Warriors HC
110 U12 indoor Su 08.03.20 --:-- Myyrmäen urheilutalo Vantaa Vantaa HC/U12 K Seinäjoki United/ U12 V
111 U12 indoor Su 08.03.20 --:-- Myyrmäen urheilutalo Vantaa Vantaa HC/U12 K UrjU/ U12 P
112 U12 indoor Su 08.03.20 --:-- Myyrmäen urheilutalo Vantaa Seinäjoki United/ U12 V Warriors HC
120 U16 SM indoor Su 08.03.20 --:-- Myyrmäen urheilutalo Vantaa U16/I U16/II
122 U16 SM indoor Su 08.03.20 --:-- Myyrmäen urheilutalo Vantaa U16/III U16/IV

   
Lisää uutisia
Hockeyliitto
«  Joulukuu   »
Kategoriat